SOHBET GİRİŞİ
Kaliteli Bir Ortam İçerisinde Yepyeni İnsanlarla Tanışma
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
kız sohbet

Hemen PowermIRC İndir

Power mIRC scripti ücretsiz olarak bilgisayarınıza yüklemek için hemen web sayfamıza giriş yapmalısınız. Geçmiş yılların biz yöneticilere getirmiş olduğu bilgi ve tüm birikimleri Powersohbet.com 2008 yılında web chat yayın hayatına ilk adımını atmış ve çok kısa süre içinde tüm piyasada adından sıkça söz ettiren bir sunucu olarak başarılı olmuştur. Chat - Sohbet başlığı kategorileri eşliğinde birbirinden keyifli hizmetler vermeye başlamıştır. Erkek ve kadın tüm yaş gruplarından kullanıcılara 'yepyeni ve ücretsiz' sohbet deneyimleri yaşatmayı amaçlamıştır. Sizlere her zaman daha yakın olabilmek için çalışmalarına aralıksız devam eden Power Chat ilk kurulduğu günden bu yana kesintisiz hizmetler sunmaktadır.

Sektörün en keyifli sohbet platformunun resmi mirc script programı ile ilgili düm detaylar için web site yöneticilerinden bilgi ve yardım isteyiniz. Power Sohbet IRC sunucu bünyesinde yer alan mevcut tüm global ve özel kanalların tam listesini görmek için /list yazmanız yeterli olacaktır. Odalar içinde ki en fazla kullanıcı sayısından en azına doğru olarak çıkan listede kanalları baştan aşağıya göreceksiniz. Özellikle en çok #PowerSohbet #PowerFM #PowerOyun #PowermIRCkullanıcı sayısına sahiptir. Zaten sitenin en önemli odalarının temelini de bunlar oluşturmaktadır.

power mirc indirYılların getirmiş olduğu bilgi, birikim, imkan ve alt yapısıyla kalitesini cümle aleme ispat etmiştir. Kendi alanı olan sohbet piyasına öncülük eden bir mirc chat sitesiyle tanışmak için hiç beklemeden soluğu Power Sohbet Odaları içerisinde alabilirsiniz. Bütün testlerden başarıyla geçen ve içinde hiç bir tehdit barındırmayan Power Mirc ile sitemize bağlanmak için hemen bilgisayarınıza indiriniz. Sohbet programları arasında en çok tutulan ve her kesim tarafından itibar gören mirc script ücretsiz olarak sizleri bekliyor. Eski mirc sohbetcileri web sitemiz üzerinde yeni arkadaşlıklar kurmaktadır.

PowermIRC Özellikleri Nelerdir?

Türkiye'nin en çok indirilen mirc sohbet programlarından birisi olan PowermIRC son sürümü hakkında tüm özellikleri aşağıda sizlere sunulmuştur. Mirc ayarlarını nasıl kullanmak isterseniz o şekle göre düzenleyerek, kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Zaten programı indirdiğiniz an itibariyle kullanıma hazır bir durumda bilgisayarınıza yüklenecektir. Türkçe düz mirc script indirmek isteyen chat kullanıcıları tarafından sıklıkla yüklenmektedir.

icon Tamamen kendine has ve özel tasarlanmıştır.

icon Kullanıcı dostu ve giriş kolaylığı vardır.

icon Son derece kullanışlı bir sohbet programıdır.

icon PowermIRC güvenilir oluşu cazip kılmaktadır.

icon Eski Mirc kullanıcıları sıklıkla seçmektedir.

icon Tüm IRC/d komutları içinde bulunmaktadır.

icon Renkli, iconlu yazı seçenekleri mevcuttur.

icon PowermIRC kalitesi ile öncülük etmektedir.

icon Sürekli olarak en son sürümü günceldir.

icon Tüm virüs programlarından başarıyla geçmiştir.

PowermIRC Sohbet Nasıl Yüklenir?

En çok indirilen Power mirc sohbet programı için gerekli olan yükleme, kurulum, kullanım ve ayarlar ile ilgili tüm bilgileri bu sayfamızda bulabilirsiniz. Sizlere her zaman mirc chat programı indir adı altında ilk tavsiyemiz bilmediğiniz ve size asla güven vermeyen web sitelerinden bu dosyayı temin etmeye kalkmayınız. Çünkü Power Mirc İndir parmaklarınızın ucuna kadar gelmektedir

Sayfamızda yer alan PowermIRC resmine ya da ‘Mirc indirmek için tıklayınız’ linkli buton yazı bağlantılarına tıklayınız. Bazı Internet tarayıcıların da (Chrome, Mozilla, Safari, İnternet Exproler) farenizin sağ tuşuna tıklayarak 'Dosyayı farklı kaydet' seçeneği ile de yükleme yapabilirsiniz. Bu durumda açılacak ayrı bir pencerede size dosyayı nereye kaydetmek istersiniz? Diye bir soru karşınıza gelecektir. İndirilen dosyayı bilgisayarınızın hafızasında daha sonra kolayca bulacağınız bir yere yükleyiniz.

Chat programı dosyasını an itibariyle biçimlendirmek mi? Ya da bu dosyayı hafızaya kaydetmek mi istersiniz? Bu tip durumlar da "Dosyayı Kaydet" seçeneğini seçmelisiniz. Power mIRC programını bilgisayarınıza yükleme işlemini başarıyla tamamladınız ve artık kuruluma hazırsınız demektir. Power Mirc Script Yükle kurulum programımız size kurulum esnasında yol gösterici olmakta ve dosyaları gerekli yere otomatik olarak yükleyecektir. Eski bir sürüm kullanıyor ve sadece yeni sürüm ile güncellemek isteme gibi durumlarda eski kayıt, ayar ve tüm yedeklerinizi koruduğunuzu bilmenizi isteriz.

icon Bilgisayarınızın dosya yöneticisini veya tarayıcı gezgincisini açınız.

icon Bilgisayarınızın hafızasına (Harddisk) yüklediğiniz mIRC yeni sürüm kurulum programını bulunuz. Bu dosya Powermirc.exe ismini taşımaktadır.

icon Kurulumun başlaması için dosyaya farenizin (Mouse) sağ tuşu ile iki sefer tıklayınız. Bu kurulumu otomatik olarak başlatacaktır.

icon Kurulum dosyası size mIRC programını bilgisayarınızın hafızasında (Harddisk) nereye kurmak istediğinizi soracaktır. Kurulum yeri için normal olarak c:\program files\mirc en uygun olanıdır. Güncellemelerde yalnızca kurulu olan klasörü seçmeniz ve bunu kurulum klasörü ‘destination directory’ olarak belirlemeniz yeterli olacaktır.

icon Kurulum dosyasının kurulum anında daha önceki dosyalarınızı korumasını istiyorsanız "Make backups" (dosyaları koru) seçeneğini işaretleyiniz.

icon Kurulum dosyasının mIRC simgesini (Icon) Windows ve başlat menüsü programlarına eklemesini istiyorsanız "Add icons" (Simge ekle) seçeneğini işaretleyiniz.

icon Son olarak 'OK' (Tamam) tuşuna basınız. Tüm işlemlerin hepsi bu kadardır. Kurulum dosyası gereken bütün işlemleri başarıyla yükleme yaparak, kusursuz olarak tamamlamıştır.

türkce mirc indir
aşk

Power Sohbet Odaları

Türkiye'nin bir numaralı sohbet platformu içerisinde chat yaparak yeni insanlar tanıyın ve sohbet ederek renk katın. Ciddi arkadaşlar ve en sıkı dostlar siz değerli kullanıcıları beklemektedir. #PowerSohbet

müzik

Power Fm Dinle

Birbirinden güzel radyo dj programcıları ile tüm global kanallarda sohbet ederek Power Fm canlı yayınlarını hemen dinleyin. Müzik ritmini bizimle yaşamak için hemen sitemize giriş yapın. #PowerFM

arkadaşlık

Power Oyun Oyna

Soru-cevap botları eşliğinde #Kelime #Oyun #Yarışma #OXM gibi eğlence odalarında hızlı bir şekilde sorulara doğru yanıtları vererek en hızlı siz olun ve sistem tarafından puan kazanın. #PowerOyun

eğlence

Power mIRC İndir

Türkçe mirc script indirmek isteyen kullanıcılar Power Mirc ile aradığından fazlasını buluyor! Tüm virüs programları tarafından başarıyla test edilmiş sohbet programını ücretsiz yükleyeceksiniz. #PowerMirc

Copyright 2022 © Tüm hakları saklıdır.